O mnie

Coś się we mnie załamało i pomyślałam – czy to, że nie zarabiam dużo pieniędzy, ma być przyczyną, że mam odkładać marzenia NA PÓŹNIEJ?

Na co dzień pracuję w wielkiej korporacji 40 h tygodniowo, jednakże nie przeszkadza mi to w realizowaniu podróżniczych marzeń. Poza pracą podróżuję tyle, ile się da. Każdy dzień urlopu wykorzystuję na intensywne wyprawy.

Podróże są na własną rękę, tanie i z plecakiem. Wszystko zaczęło się od marzenia odwiedzenia  Barcelony, jednej ze stolic europejskich. Niestety miasto to, nie należy do najtańszych. Byłam wtedy na pierwszym roku dziennych studiów i pracowałam dorywczo, dlatego mój budżet był ograniczony. Właśnie wtedy coś się we mnie załamało i pomyślałam – czy to, że nie zarabiam dużo pieniędzy ma być przyczyną, że mam odkładać marzenia NA PÓŹNIEJ? A potem prawdopodobnie w ogóle ich nie spełnić? Tak robi większość Polaków, odkłada swoje marzenia na kiedyś, a to kiedyś nigdy nie nadchodzi…

 

Dlaczego warto zatrzymać się tutaj na dłużej i mnie zaobserwować?

Założyłam tego bloga z miłości do podróży, która powiększa się z każdą kolejną przygodą.  Poczułam ogromną potrzebę dzielenia się tymi dobrymi i złymi doświadczeniami, ponieważ wiem, jak są one potrzebne.

Pierwszą swoją podróż zorganizowałam tylko i wyłączenie dzięki blogom podróżniczym. Postanowiłam sama takie tworzyć. Praktyczne poradniki, gotowe plany podróży, które dadzą Ci cenne informacje i wskazówki do zorganizowania podróży na własną rękę. 

Dziękuję Ci, że tutaj jesteś.

Każda wizyta na moim profilu i pozytywne słowo daje mi jeszcze większą satysfakcję z podróżniczej pasji. 

Podróżowanie sprawia, że czuję się wolna i spełniona. Mam nadzieję, że kiedyś  pasja zostanie moją pracą. Dziękuję za uwagę. Natalia Gorzelana. 

SLEDŹ NA BIEŻĄCO 

Zachęcam Cię gorąco do zaobserwowania moich profili na INSTAGRAMie i FACEBOOKu. Wstawiam tam przede wszystkim promocje lotniczne, inspiracje podróżnicze oraz bieżące informacje związane z artykułami. 

 

 

Kuala Lumpur panorama miasta
Lop Buri w Tajlandii