Współpraca z blogiem podróżniczym

paź 17, 2023 | Podróże

Współpraca z blogiem podróżniczym (i nie tylko podróżniczym) w dzisiejszych czasach to bardzo dobry wybór. Twoja firma, marka, miasto lub region, który reprezentujesz na pewno skorzysta na współpracy z moim blogiem. Poniżej kilka informacji, które powinieneś wiedzieć

Moi czytelnicy to w największej częsci osoby w wieku 25-34 lata oraz 35-44. Poniżej statystyki procentowo. Jak widać, grono odbiorców jest szerokie, co daje nam wiele możliwości współprac. Aktualne odsłony z ostatnich 60 dni to: 86 000 v (17.02.2024).

W dzisiejszych czasach możliwość współprac jest wiele. Jestem otwarta na wiele opcji, pod warunkiem, że Twoja marka/produkt ze mną będzie korelować. Nie polecę czegoś, z czego sama bym nie skorzystała.

Projekt współpracy dłuższy niż pół roku, który bardzo polecam. Dotyczy to nie tylko mojego bloga, jak i wszystkich moich kanałów SM. Jeśli masz jakąś fajną wizję, zrealizujmy ją razem!

Z chęcią odwiedzę wskazane miejsce i przygotuję materiał reklamowy w dowolnej postaci (wpis na bloga/reels/post)

Przygotuję gotowy materiał reklamowy na Twoje Social Media, bez reklamy na moim profilu. Mogę też (jeśli to możliwe) zabrać Twój produkt w podróż i tam nakręcić odpowiedni materiał. Przykład materiału pokazujący plecak.

Przygotuję wpis z linkami follow lub dodam Twój gotowy tekst

O niektórych kierunkach mogę opowiadać bez końca, dlatego z chęcią opowiem o którymś miejscu, które dobrze poznałam. Wystąpię z prezentacją / przeprowadzę z rozmową LIVE czy udzielę wywiadu.

Nie masz czasu, aby dodawać zdjęcia i pisać angażujące posty? Oddaj tę pracę w moje ręce.

Jestem elastyczna i otwarta na różnorodne formy współpracy. Jeśli masz własne pomysły, chętnie je wysłucham i dostosuję ofertę do wspólnych oczekiwań.

  • Zasięg: mój blog przyciąga czytelników z różnych zakątków Polski, otwiera to drzwi do nowych rynków, skutkując zwiększeniem rozpoznawalności Twojej marki.
  • Kreowanie wizerunku: współpraca z blogiem podróżniczym stanowi doskonałą okazję do budowy pozytywnego wizerunku Twojej marki, kreując jej atrakcyjną narrację.
  • SEO i widoczność online: linki zwrotne z mojego bloga nie tylko mogą zwiększyć widoczność Twojej marki w wynikach wyszukiwania, lecz także generować wzrost ruchu na stronie internetowej.

współpraca z blogiem podróżniczym

Zachęcam też do przeczytania więcej o mnie TUTAJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *