divinext

WSPÓŁPRACA z blogiem podróżniczym

paź 17, 2023 | PODRÓŻE

Cześć, jestem Natalia i prowadzę tego bloga od 2019 roku. Uwielbiam dzielić się swoimi przygodami z ludźmi na całym świecie. Za pośrednictwem mojego bloga podróżniczego oraz mediów społecznościowych, staram się inspirować innych do odkrywania nowych miejsc i doświadczeń. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce o mnie

Co Oferuję:

  1. Wpis Sponsorowany: Chciałbym zaprosić Cię do współpracy przy tworzeniu wpisu sponsorowanego na moim blogu. Współpracę podejmuje wyłącznie z tematami i markami, z którymi czuję korelację.
  2. Promocja na Social Media: Oferuję także post/reels relację na platformach takich jak Facebook, czy Instagram. Współpracę podejmuję tak samo, jak powyżej.
  3. Prelekcje Podróżnicze: Jeśli jesteś zainteresowany/a, mogę również poprowadzić prelekcję podróżniczą na wydarzeniach, które organizujesz/ w szkole/ w klubiku itp. Podzielenie się historiami podróży na żywo zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem.

Otwartość na propozycje:

Jestem elastyczny/a i otwarty/a na różnorodne formy współpracy. Jeśli masz własne pomysły, chętnie je wysłucham i dostosuję ofertę do wspólnych oczekiwań.

Korzyści współpracy:

  • Dotarcie do aktywnej społeczności podróżników.
  • Wzrost widoczności Twojej marki poprzez inspirujące treści.
  • Unikalne doświadczenia podróżnicze dla czytelników i obserwatorów.

Kontakt:

Chętnie porozmawiam z Tobą bardziej szczegółowo o potencjalnej współpracy. Proszę o kontakt pod adresem podroznaetacie@gmail.com

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *