LIFESTYLE PODRÓŻE

Podróż Na Etacie TV. Poznaj Nowy Projekt

Podróż na Etacie

CZEŚĆ WSZYSTKIM!

Z przyjemnością prezentuje Wam mój nowy projekt!

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ!

Od początku…

To, że jest pandemia, wiedzą wszyscy. To że siedzimy 10 x więcej w domu niż rok temu, to też każdy wie. Podróże są wyjątkowo utrudnione, niepewne, a czasami niemożliwe do zrealizowania. Jestem pewna, że wiele osób bardzo tęskni za możliwością swobodnego podróżowania. Ja na pewno zaliczam się do tych osób. I tak właśnie pewnego listopadowego wieczoru, myślałam jak zapewnić moją podróżniczą pustkę…

Poznam innych podróżników w internecie – pomyślałam. W końcu wcześniej robiłam to głównie w podróży.

Przecież ile ja fantastycznych osób obserwuję na Instagramie. Może by tak poznać ich przygody zza kulis? Jak to jest, że ktoś teraz sobie żyje w ciepłych krajach?  Ciekawe co robią na codzień? Ciekawe jaką drogę przeszli? Ciekawe czy faktycznie jest tam, tak fajnie, jak mi się wydaje? 

Pytanie w głowie się nie kończyły. Tak oto powstał pomysł, aby zacząć przeprowadzać wywiady z tymi wszystkimi ludźmi i stworzyć konto na Youtubie. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

podróż na etacie TV

Zaczęłam od wrzucenia postu na Instagram, że poszukuję ludzi mieszkających za granicą/ pasjonatów podróży, którzy chcieliby się podzielić swoimi przygodami. Ku zaskoczeniu, ruszyło! Zgłoszenia otrzymałam już w pierwszy dzień. 

Byłam szczęśliwa, wdzięczna i jednocześnie podekscytowana. Pasja, przyciąga pasje! W końcu ja nic nie płacę za rozmowę ze mną, więc każdy mój gość robi to zupełnie bezinteresowanie.  

Carola Travels The World (1)
Peter's Guest House

Kanał będzie pełen inspirujących ludzi, którzy udowodniają, że warto czasem podjąć ryzyko i spełnić swoje marzenia! Obserwując kanał na pewno poznasz wiele wspaniałych osób, historii, ciekawostek, wskazówek i nie raz napędzisz się do działania! A może nawet przekonasz się do miejsc, które wcześniej uważałeś za nieatrakcyjne. Natchnienie podróżnicze na wyciągnięcie ręki!

Zaobserwuj mój kanał już dziś, aby dodać mi motywacji do działania i aby wspierać podróżniczą pasję.

SPRAWDŹ KANAŁ

Mieszkała w Brahrjanie i zwiedziła już 38 kajrów!
domacedonii

To jedne z wielu osób z którymi porozmawiam i które zobaczycie na moim kanale! 

 

DO USŁYSZENIA!

 

ZAPOWIEDŹ KANAŁU! 

 

czubryca odkrywa

You Might Also Like

2 komentarze

Leave a Reply